Preskočiť na obsah

+421(0)940 83 84 83

+421(0)940 83 84 83

+421(0)940 83 84 83

OKNÁ A DVERE PRE ÚTULNÝ DOMOV

V ponuke máme sekčné a výklopné garážové brány rôznych rozmerov a prevedení. Ponuku si vyžiadajte emailom alebo telefonicky.

SEKČNÉ BRÁNY FUTURE
Sekčné brány FUTURE sú ideálne pre vykurované garáže. Tieto brány sú ideálne pre vyhrievané garáže. Panely o hrúbke 40mm sú plnené polyuretánovou penou s tesneniami medzi jednotlivými sekciami. Dvere sú po celom svojom obvode vybavené tesneniami, spodné tesnenie má však bunkovú štruktúru, ktorá poskytuje ideálnu priľnavosť k podlahe a vyrovnáva všetky drobné nerovnosti povrchu.

Bezpečnostný systém torzných pružín je umiestnený na prednej bráne a je tu možnosť montáže zadných pružín, vodidiel (voliteľné). Toto riešenie pomohlo znížiť množstvo prekladu potrebného pre správnu montáž na 12 cm. Kvalitné špirálové pružiny a valčekové ložiská robia brány tichými a efektívnymi.

SKLOPNÉ BRÁNY

Výklopná garážová brána je správnou voľbou medzi účelom, cenou a kvalitou. Dostupné sú zateplené a nezateplené výklopné garážové brány v rôznych farbách. Dostupné sú aj imitácie dreva. Bránu je možné otvátrať ručne alebo motorom.