Preskočiť na obsah

Winstyle

+421(0)940 83 84 83

+421(0)940 83 84 83

+421(0)940 83 84 83

OKNÁ A DVERE PRE ÚTULNÝ DOMOV

V ponuke našej spoločnosti nájdete kvalitné plastové okná a dvere vyrobené z nemeckých profilov ALUPLAST IDEAL 4000, 5000, 7000 a  8000, ďalej ponúkame plastové profily VEKA, SALAMANDER a DECCOV nami ponúkaných oknách je osadené kovanie MACO – MULTIMATIC, ktoré môže byť vybavené naviac poistkou proti vypáčeniu okna. Ponúkame Vám izolačné dvojsklo, alebo izolačné trojsklo a dvojité, alebo trojité tesnenie. Okná sú vhodné aj pre ekodomy a nízkoenergetické stavby.

Pre polyfunkčné objekty, rodinné domy a bytové spoločenstvá ponúkame hliníkové okná a dvere spolu so schránkovými panelmi, domovými vrátnikmi, zvončekovými tablami, dorozumievacím zariadením, kamerami a ďalším príslušenstvom podľa požiadavky.

Interiérové dvere ponúkame od výrobcov DRE a VOSTER, bezpečnostné dvere značky SOFIA.

Medzi nami ponúkaný tovar patria aj garážové brány (výrobca LEGBUD GARGULA) –  sekcionálne, dvojkrídlové, výklopné… V bránam dodávame nemecké motory SOMMER.

Ďalej ponúkame tieniacu techniku – horizontálne žalúzie (interiérové aj exteriérové), vertikálne žalúzie, exteriérové rolety a interiérové roletky, roletky deň/ noc a iné, siete proti hmyzu a sieťové dvere (otváravé/ posuvné/ rolovacie). 

V našej ponuke nájdete aj montážne a stavebné práce rôzneho charakteru (stavebné práce a rekonštrukcie bytov, domov , kancelárskych priestorov…) 

Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti v obore. Našich dodávateľov a spolupracovníkov si dôsledne vyberáme. Hľadáme kvalitu, ktorú samozrejme aj ponúkame. Naši pracovníci ku každému zákazníkovi pristupujú individuálne a spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste